Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Задача: пет специални букви от Java book

Здравеите моля за малко помощ за Задача: пет специални букви от книгата Книга "Основи на програмирането" (с Java)  https://java-book.softuni.bg/chapter-09-problems-for-champions.html

Запънах на тази част от задачата в която трябва да подредя буквите в нов стринг като премахвам повтарящите букви.

Сещам се и за друг начин по които може да се реши но искам да я реша по този начин по които е даден в книгата с метода IndexOf(…)

Ако някои я е решил по този метод нека сподели решението си за да добия представа. 

Тагове:
0
Programming Basics
Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Благодаря ти

0
Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Преправих кода си тои доста прилича на твоя но на суича ми хвърля грешк 

Exception in thread "main" java.lang.StringIndexOutOfBoundsException: String index out of range: 1

някакв и идеи?

0
Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Намерих си глупавата грешка вместо да развартя цикъл с уникалните букви през суича съм развъртял текущите букви и за това ми е гърмяло 

смях се като побъркан ....

Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.