Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bekop avatar bekop 8 Точки

[Предложение] - Judge - Показване на номер в класация по време на състезание

Здравейте,
По време на състезание в джъдж, много хора освен предаване и проверяване на домашни, го използват и за съревноваване със своите колеги. Готино е, защото джъдж ни предоставя възможност да търсим и да проверяваме на коя позиция се намираме в класацията, НО това търсене става отегчително ако сме по-назаде в класацията. Затова предлагам да се показва на кое място се намираме в момента, без да се налага да търсим в резултати (на някое видимо място). Примерно под оставащо време, под резултати.

П.С. Някой би казал: "Ами ако не успееш да се намериш в резултати преди да се отегчиш, значи не ставаш пич, трябва да се постараеш повече". И всъщност би бил прав, НО ако на хората им покажеш веднъж резултата, те ще се подразнят и ще го забравят(пр: User: N:54). Друг е въпроса ако им го набиваш в очите всеки път когато влязат да предават домашни, особено за личностите със състезателен характер.

Тагове:
ioannah avatar ioannah 18 Точки

 Много добра идея. Би било много по-практично ако го има и това малко допълнениице.Също така по време на изпит понякога не са точни резултатите и като цяло не са точни откъм време за всички задачи, например може преди една година някой да си е пуснал кода преди мен и да е на първо място а аз на 300 примерно. Може би за всеки курс трябва да си има отделно класиране?

0
10/10/2017 17:59:06
simona_st avatar simona_st 38 Точки

При предаването на домашни като състезание в judge няма значение кой качва първи си качва задачите, нито на кого са му най-оптимални решнията.

Явно системата засича за колко време човек си изпраща задачите. Пример - онзи ден аз си реших всички задачи от домашното без да ги качвам в judge (така ми беше по-удобно). Вчера просто ги submit-нах наведнъж. И хоп, оказах се на първо място - според системата съм решила 15 задачи за 3 минути. Така че тези класации хич не ги гледайте. Наистина може да би трябва да се махнат, защото не дават релевантна информация. Сигурно само по време на изпит играят някаква роля.

0
27/01/2018 13:32:22
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.