Loading...
St.Tsanov avatar St.Tsanov 0 Точки

[Programming Fundamentals] Arrays - Exercises; Exercise: 07. Max Sequence of Increasing Elements

Здравейте, колеги!

Искам да ви попитам за 7 задача от домашното за масиви. Ето го кода ми: https://pastebin.com/FiizD7D3 . В judge ми дава 71/100 с грешки на последните два теста и не мога да вида къде имам грешка. Който може да помогне ще съм благодарен :).

Тагове:
0
Programming Fundamentals 11/10/2017 14:09:58
icowwww avatar icowwww 2705 Точки

Защото правиш проверка дали се е увеличило с единица, а никъде не пише, че трябва да се увеличават точно с единица:

23 ред  if (input[i] == input[i - 1] + 1)

оправи го на  if (input[i] >= input[i - 1] + 1)

0
11/10/2017 14:29:09
St.Tsanov avatar St.Tsanov 0 Точки

Ау вярно :Д Стана, благодаря много :) .

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

И аз го бях направил като теб, да се увеличава с 1. Като го направиш да е само по-голямо и ще мине.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.