Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VictoriaChacheva avatar VictoriaChacheva 0 Точки

[Exam Problems] C# Basics - Problem{2} - Smart Lilly 80/100

Здравейте,

Имам следният проблем:

в Judge задачата за умната Лили ми дава само 80 от 100 точки, но когато отворя детайли ми показва само тестовете, който не съм минала, но не и конкретната грешка, в случая не минавам тест номер 1 и тест номер 3. Давам линк към кода си ->  https://pastebin.com/HUwagsLV.

И линк към условието ->https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/181#3

Моля за малко помощ.

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics 12/10/2017 18:24:28
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Примерно решение

Примерно решение

Разгледай тези две решения.Ако не можеш сам да си намериш грешката ще ти кажа случай при който ти се чупи.
Най лесното е да ти посоча грешката но нищо няма да научиш.

0
VictoriaChacheva avatar VictoriaChacheva 0 Точки

АА видях къде ми е грешкатааа! Едно равно как може да те прецака. Мерси.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.