Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikshi avatar nikshi 45 Точки

Къде изчезнаха материалите от предишни курсове по C# ?

Здравейте,

не знам дали в тази категория е мястото на темата. Става дума за материалите от предишни курсове по C#. От няколко дни ги няма в менюто ОБУЧЕНИЯ, а бяха доста полезни и от тях се готвих за предстоящия изпит, сигурно и не само аз. Да не са преместени в някоя секция, която не съм видял ? Ще ги има ли ? Няма ли да ги има ?

 

Благодаря ! :)

Тагове:
nikshi avatar nikshi 45 Точки

A аз си мислех, че Куросе е просто име на групата линкове отдолу. :)

Благодаря много !!!

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Вярно е, че стана малко претрупано това меню по едно време, но ми се струва, че пък сега отидохме на другата крайност.

Може би е по-добре от всеки курс да стои линк само към най-новия (т.е. да има Java Basics, Web Fundamentals и JavaScript, както и последния C# Basics July). Така както останаха само протичащите в момента курсове не е много удобно за хората, които искат да се готвят по другите, трябва да се минава през няколко стъпки.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Filkolev, пак ще стане много претрупано ако има по 1 линк за всеки отделен вид курс. Колегите от Ниво 2 скоро ще започнат нови курсове и ще стане доста дълъг списъка. Според мен може би е по-добре да се добави в падащото меню на акаунта нова опция като Favourites или каквото и да било друго име и всеки да може сам да слага в него каквото пожелае.

2
15/08/2014 07:44:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.