Loading...
Petya avatar Petya 2461 Точки

Разпределението по отбори ще е ясно днес по-късно през деня. :)

2
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Мерси :) Чакаме с нетърпение :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Вече можете да си видите новите отбори: https://softuni.bg/users/teamwork/list

Успех!

1
15/08/2014 11:51:17
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Един въпрос - страда ли целия отбор чрез намаляване на общия резултат за изпълнението на задачата, ако не всички участват активно и не всички имат commits поне 5 дни подред? Взимат ли се точки на останалите от екипа заради това?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Разределението вече е на лице :)

1
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

А след като съм видяла с кого съм в отбор,но от всичките 5 човека открих само един,но той е много зает и нищо не знае по въпроса с организацията,а другите са напълно неоткриваеми......Тогава какво правя?...

 

 

Намерихме се!Супер!Сега остава да се борим....:)

1
19/08/2014 20:41:45
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Keep trying :) Идеята на тийм проектите доста задълбава в това да се види кой каква дейност изпълнява в проекта, кой колко е активен, пасивен, как би успял да накараш хората да работят, ако не искат или ако са се покрили в дън земя. Има голям шанс един човек от екипа ти да не го откриеш никога - тъй като са разпределени според резултатите от предходния изпит, той може да е на последно място, тъй като не се е явил на изпит, т.е. да не се е явявал в университета от C# изпита нататък, но да се води присъствено. Останалите все са ходили на последния изпит поне, така че имаш поне 3ма активни в отбора. Сега остава да ги издириш някак си.

Имаш, естествено, вариант да пишеш през контактната форма, че имаш затруднения с намирането на екипа си и да бъдеш преразпределен/а на ново, но според мен чарът е в това да успееш да накараш хората да се появят и да работят. Издирвай ги по мейлове, опитай се да ги столкнеш на лекциите. Разпитвай за тях. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.