Loading...
petkoxray avatar petkoxray 113 Точки

Въпрос относно кредити и взимане на диплома.

Здравейте, искам да попитам курса "Front-End Development" (пише че е препоръчителен) задължителен ли е за вземане на диплома? 

Въпроса ми е че съм минал курсовете Programming Basics,  Tech modul-a, JS Core и сега карам PHP модула, и евентуално след PHP модула няма да ми стигат 5-6 кредита за да взема диплома. Идеята ми е дали мога да запиша например отворения курс ReactJS Fundamentals и така да си набавя нужните кредити, вместо да карам целия модул Front-End Development ? Става въпрос че ще ми е по-полезно да изкарам курс като React отколкото Front-End курса и затова смятам да направя така.

0
Въпроси за SoftUni
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Ако има отворения курс ReactJS Fundamentals и кредите от него ти стигат за диплома.Записвай го.
Front-End Development не задължителен курс за получаване на диплома от частна академия Sofware University .

0
petkoxray avatar petkoxray 113 Точки

Да, това ми е идеята :) Благодаря.

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Ако си решил да ставаш PHP dev , като почнеш работа ще разбереш от какво значение е курса Front end Development.Аз също го пренебрегнах защото не е от задължителната програма и си мислех че имам добри познания по html&css ама като разбрах че в фирмата  се работи  с медиа куерита, транзишъни , сасове и лесове и ми стана лошо. :D

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.