Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

poponai avatar poponai 16 Точки

Предоставяне на демонстрационния код преди лекциите ?

Здравейте,

Ще е много добре да има качен кода с примерите за текущите лекции за да може всеки да си ръчка в VisualStudio-то по време на лекциите.

и презентацията, защото от краините редове не се виждат много добре :)

Благодаря предварително

Тагове:
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки
Best Answer

Здравейте,

Демото от лекцията (кода с примерите за текущите лекции), презентациите и домашните задания ги има предварително качени. Можете да ги намерите на SVN-на на университета - SVN СофнУни. Потребителското име и паролата съвпадат - student.

Поздрави! :)

3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
Да, само че този SVN го знаем само тези, които ходим на Телерик и хората от унито и евентуално сега някой, който ти е видял отговора, редно е според мен да бъдат качени и в сайта :)
0
poponai avatar poponai 16 Точки

Нещо не мога да вляза с потрбителското име и парола :(

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
И домашните според мен е важно да се качат преди лекциите, за да може тези с повече време да си ги решат предварително.
4
TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки
И на двата въпроса, кода незнам дали прилича на този като та лекциите от Телерик, но предполагам,че да, но домашните са почти едно към 1, ако не са и същите, като гедам така книгата на Наков (Intro programming with c#) има много еднакви упражнения 
1
kasskata avatar kasskata 492 Точки

аз съм съгласен със всички вас и апелирам да са качени и лекциите и кода и демото а може и някое видео от Телерик например,ако не е в разред с политиката на SoftUni,за да се подготвяме от рано,защото аз съм на работа всеки ден и нямам време да седна да решавам а ми трябва повече време.

Но предполагам знам какъв е проблема и защо няма подготвени лекцийте за напред и отговора е ВРЕМЕ.Надали на г-н Наков му стига времето да се наспи,камо ли да пише лекции за всичките курсове за един или два дена.

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки
Причината поради, която не са качени всички лекции, е че не са готови напълно както лекциите, така и домашните. Искаме всичко да е с добро качество като го качим и затова се изготвя в движение.
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.