Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hristo.dimitrov avatar hristo.dimitrov 8 Точки

Удължаване на срока за плащане за ниво 1- онлайн обучение с един ден. Възможно ли е?

Имах ангажименти и отсъствах от града, така че не успях да си преведа вноската от 100 лв през работната седмица. Намерих работеща банка и през съботата, но там ми казаха, че дори и да ми вземат парите сега, всъщност преводът ще се осъществи чак в понеделник, защото почивните дни не можело. Същото и с Еаsy Pay - парите отиват по сметката на титуляра, до 2 РАБОТНИ дни, т.е. отново най-рано понеделник. Нямам дебитна карта, нямам и приятел който да има такава, така че всякакви варианти през интернет не ми помагат.  

въпросът ми е, проблем ли ще е, ако парите постъпят по сметка на 18-ти, а не както се иска до 17-ти?

 

0
Въпроси за SoftUni 16/08/2014 13:21:23
Anonymous:
На въпроса е отговорено, а и той е за екипа на СофтУни, не за форума.
hristo.dimitrov avatar hristo.dimitrov 8 Точки

вчера писах и на софтуни, но от там все още нямам отговор.


възможно ли е за подобна глупост да си прецакам записването или се притеснявам излишно?  

0
16/08/2014 13:23:33
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, няма никакъв проблем ;)

1
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Аз плащам през Еаsy Pay с десетцифрения код генериран от системата и винаги ми отчита парите в Софтуни без забавяне. Системата е автоматична. Иначе за удължаване на срока само някой от университета може да отговори.

0
16/08/2014 13:31:21
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.