Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
hristo.dimitrov avatar hristo.dimitrov 8 Точки

Удължаване на срока за плащане за ниво 1- онлайн обучение с един ден. Възможно ли е?

Имах ангажименти и отсъствах от града, така че не успях да си преведа вноската от 100 лв през работната седмица. Намерих работеща банка и през съботата, но там ми казаха, че дори и да ми вземат парите сега, всъщност преводът ще се осъществи чак в понеделник, защото почивните дни не можело. Същото и с Еаsy Pay - парите отиват по сметката на титуляра, до 2 РАБОТНИ дни, т.е. отново най-рано понеделник. Нямам дебитна карта, нямам и приятел който да има такава, така че всякакви варианти през интернет не ми помагат.  

въпросът ми е, проблем ли ще е, ако парите постъпят по сметка на 18-ти, а не както се иска до 17-ти?

0
Въпроси за SoftUni 16/08/2014 13:21:23
Anonymous:
На въпроса е отговорено, а и той е за екипа на СофтУни, не за форума.
hristo.dimitrov avatar hristo.dimitrov 8 Точки

вчера писах и на софтуни, но от там все още нямам отговор.

възможно ли е за подобна глупост да си прецакам записването или се притеснявам излишно?  

0
16/08/2014 13:23:33
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, няма никакъв проблем ;)

1
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Аз плащам през Еаsy Pay с десетцифрения код генериран от системата и винаги ми отчита парите в Софтуни без забавяне. Системата е автоматична. Иначе за удължаване на срока само някой от университета може да отговори.

0
16/08/2014 13:31:21