Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

magickwoman avatar magickwoman 16 Точки

Домашни в онлайн формата за обучение

Здравейте,

Имам въпрос относно домашните:

Аз си мислех, че като получа 100/100 в judge системата и всичко е ОК, но сега забелязах, че си има "Качи Домашно".

1. Тук ли трябва да го кача и кои файлове?

2. Това ще ме дисквалифицира ли по някакъв начин?

Тагове:
0
Programming Basics
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Ако има бутон "качи домашно" най-вероятно трябва да качиш архив с целия проект

 

0
magickwoman avatar magickwoman 16 Точки

Благодаря за светкавичния отговор, Василе!

Между другото се оказа, че щом си получил 100/100 в judge, то домашното ти е вече предадено и кода си е в Details.

:-)

0
Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Здравей,

Графата "Качи домашно" е само за задачи които не могат да бъдат проверявани от Judge. В курса Programming Basics такива домашни няма да имате, следователно тази графа няма да бъде активна. За да ти бъдат зачетени домашните просто трябва да са качени в Judge в даденият срок.

Успех!

Любо

0
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

Всички домашни се качват в Judge.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.