Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SnejiVanova avatar SnejiVanova 0 Точки

Явяване на изпит в Плевен

Здравейте,

Интересувам се дали е възможно да се явя в залата в Плевен за изпита по Основи на програмирането С# октомври или е задължително на 16 или 17 декември да направим изпита в София? Аз съм онлайн форма на обучение, ако има значение.

Тагове:
0
Programming Basics
cryon avatar cryon 15 Точки
Best Answer

 На мен ми отговориха, че изпитите по градовете извън София са само за записалите в присъствена форма. Това е само за Progeamming Basic Bulgaria. За всички останали курсове изпитите са в София. Обади се на телефоните посочени в контакти, от там ще ти отговорят дали има места в Плевен да се явиш на място.

0
SnejiVanova avatar SnejiVanova 0 Точки

Благодаря!

0
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Всички изпити са на място в София.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.