Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Workshop with Mario Peshev: PHP from scratch

Здравейте, приятели! Заповядайте на workshop на тема "PHP from scratch" с Марио Пешев тази сряда, 20 август от 14:00 до 18:00 ч. За тези от вас, които не могат да дойдат, ще има видео. Смятаме, че събитието ще ви бъде от огромна полза, особено за тези, на които им предстои изпит по PHP Basics. 

Занятието "PHP from scratch" ще се фокусира върху изграждането на PHP проект от нулата, спазвайки общоприетите норми за изграждане на уеб приложение. Без използването на външен фреймуърк, ще бъдат разгледани концепциите на MVC, рутирането на заявки, Front Controller шаблонът за дизайн, както и други полезни принципи, използвани в почти всички PHP-базирани проекти.

Повече информация:

Очакваме ви!

Тагове:
24
Events 21/08/2014 00:06:21
Plami avatar Plami 373 Точки

Поздравления за идеята! Ще ни бъде много полезно :)

1
birkoff avatar birkoff 46 Точки

Здравейте,

Пиша ви защото мисля, че (може би) бъг в системата за записвания. Преди минута, една приятелка се записа за присъствена форма в момент които бяха регистрирани 103-ма участници, малко след това и аз опитах да направя същото но ми изкавра грешка в която казва, че няма свободни места като е посочено, че заетите места са 104 а от опит знам, че има околу 200 места.  Tа дали е при мен грешката, или при вас?

 

 

Поздрави:

    Борис Петров

0
19/08/2014 10:31:09
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Пробвай да се релогнеш, или с друг браузър, струва ми се като някакъв проблем на кеша. Аз току-що, след като видях поста ти, се пробвах да се запиша - и всичко е наред.

2
kotow avatar kotow 34 Точки

Извинявам се за глупавият въпрос, но лаптоп ще ми трябва ли?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Вече има видео от екрана на Марио, както и линк към source code-а на framework-а: заповядайте!

6
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.