Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krakena99 avatar krakena99 2 Точки

Забравих да напиша домашното/нередовен в Judge

Както си пише в заглавието забравих да си изпратя домашното по Judge и се питам дали това ми намалява шансовете за влизане в SoftUni?

Нужно ли е да попълвам всички задачи в Judge и какво ще стане ако не го правя?

 

П.П. Говоря за Programming Basics.

Тагове:
0
Programming Basics
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Споко ако изкараш 300/600 на изпита влизаш.
Гледай да разбереш материала а че не предал някоя задача не е фатално.
https://github.com/Tuscann/Coding-101

Може да видиш всички изпити решени.

1
krakena99 avatar krakena99 2 Точки

Аз си ги решавам, просто в Добрич имаме проблем с Wifi, много се товари и спира на моменти, и забравям като се прибера да ги пусна в Judge. Та влизането ми зависи изцяло от изпита и няма проблем ако не съм ги предал в Judge, нали?

0
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Мисля че за онлайн хората на basic, домашните не се броят, мо мога да те заблуждавам. Аз бях така и май само изпита + точките от форума се брояха.

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

10 Процента от точките са от домашните.

0
mobretenova avatar mobretenova 1 Точки

Здравейте,

За онлайн студентите в Programming basics важи ли срокът за предаване на домашни - до сряда?

 

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Да за всички е този срок.

0
StilianKushev avatar StilianKushev 2 Точки

Ами ако примерно на някоя задача не си намерил никакво решение и не пратиш нищо,това проблем ли е?

0
26/10/2017 17:07:13
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Намалява ти се процентът на бонуса от домашните.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.