Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Най-често в конзолните приложения, които правим до момента тази грешка е предизвиквана от грешно parse-ване на данни и най-вече с бъркане в несъщестуващ индекс на масив, лист и тн.

0
gemos4o avatar gemos4o 0 Точки

Благодаря ти за отговора, но пак не ми е ясно. Какво имам предвид - Visual Studio ми приема кода, получавам верни отговори на примерите към задачата и въпреки това, получавам, да речем 60 точки и другито - runtime error. Ако е това, което казваш ти то значи кодът ми е грешен и би трябвало да получа 0 точки, ако VisualS  изобщо ми го приеме, разбира се.

0
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Обикновено последните тестове предизвикват runtime erros, защото се проверяват гранични случаи. Ако кодът ти не ги покрива...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.