Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Monteso avatar Monteso 1 Точки

Малко помощ преди изпита

Здравейте,
искам да попитам няколко неща свързани с провеждането на изпита на 05.11.17, ще ви бъда благодарен, ако се отзовете и отговорите.
Първо да спомена, че съм онлайн форма на обучение, от провинцията съм и до сега не съм посещавал сградата на Унисофт. Записах се в учебна зала "Core Ground". Та въпросите ми са:
1. Има ли място около сградата където да се паркира ?
2. В залата има ли контакти до всяко място, защото най-вероятно ще използвам лаптоп, чиято батерия не издържа много.
3. Навсякъде в залата ли има силен Wi-Fi сигнал, и евентуално мога ли да си пусна hotspot от телефона, ако имам проблеми с wi-fi ?
4. По време на изпита, ако проверим в judge грешно решение, или такова което не получава пълния брой точки, имаме ли право да въведем повторно решение в опит да получим по-висок резултат? Ако да, има ли ограничения за брой пъти, които можем да го правим ?
5. Sentinel предварително ли трябва да бъде инсталиран, или на място ?

Благодаря предварително.

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 31/10/2017 15:26:21
uilan avatar uilan 19 Точки

1. Има паркоместа, но не са много, препоръчвам ти да дойдеш с друг транспорт, не с кола.

2. Има контакт на всяка маса, няма да останем без сток, спокойно.

3. Има силен Wi-Fi, отделно това има и лан кабели на всяка маса, така, че хотспота няма да ти е нужен.

4. Можеш да въвеждаш решения колкото искаш, взимат се точките от най-доброто решение (с най-много точки).

5. Можеш и предварително, ако не знаеш къде е, може да го изтеглиш от тази връзка: https://softuni.bg/Files/Sentinel/SoftUni-Sentinel-Client-v2.0.0.zip

1
Monteso avatar Monteso 1 Точки

Благодаря ти за отговорите!
В тоя ранен час, и то в Неделя + че идвам от Перник, колата ми е безалтернативна. И без това ще тръгвам рано, за да избегна евентуално задръстване, така че се надявам да намеря къде да паркирам.

0
uilan avatar uilan 19 Точки

Аз ще идвам от Плевен и предпочитам да пътувам с транспорт, че не се знае нищо. laugh

0
Monteso avatar Monteso 1 Точки

София е голяма, все ще намеря къде да си набутам алфичката :D

0
31/10/2017 15:39:25
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.