Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

toni20002 avatar toni20002 14 Точки

[Programming Fundamentals] Exam Preparation II - Задача 03. Nether Realms

Здравейте, колеги! Доста я мъчих тая задача и поради някаква причина вадя 50/100 като единият от грешните тестове е с грешка при изпълнение! 

Ето го и кода, ако някой може да помогне ще се радвам :)

https://pastebin.com/LmLmMebd 

0
Programming Fundamentals
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Никъде не виждам да делиш damage, ако имаш '\' в името на демона.

However, there are some symbols ('*' and '/') that can further alter the base damage by multiplying or dividing it by 2

Също така умножението/делението са спряко броя на '*' или '/'.

0
01/11/2017 21:31:06
toni20002 avatar toni20002 14 Точки

Добавих делението, но все още 50/100 опитах да направя това също, но нещо не се сещам как, ако може да дадеш идеи ?

Също така умножението/делението са спряко броя на '*' или '/'.

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Това ми е решението. Можеш да видиш как съм го направил аз и да го приложиш.

0
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Освен това регех-а ти за името лови само букви, а трябва да лови всичко без символите от демиджа.

Регех-а за демиджа не хваща символите за деление.

А самото деление и умножаване става едва след като излезе сумата от всички цифри в реда на символите за умножение или деление.

0
01/11/2017 22:04:11
OTPOBEH avatar OTPOBEH 6 Точки

Ако искаш погледни и моето решение. Не е голямо и лесно може да го проследиш.

https://pastebin.com/J9xyswr8

0
01/11/2017 23:22:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.