Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Не трябва да се запишеш за изпит и получаваш номер на място и зала.Може да пробваш да се обадиш и да питаш дали могат да те запишат за изпита

0
Btvaleks avatar Btvaleks 0 Точки

Да това го разбирам, но трябва ли да съм записан за самия курс за да се запиша за изпита

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Да затова ти казах да се обадиш да питаш дали могат да те запишат

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Имайки предвид, че курса "Programming Basic" е безплатен и подготвителен - ДА, можеш да се запишеш и директно за изпита.
Това, което губиш, са някакви кредити, които дава този курс - май бяха 3 броя.

Така разсъждавам аз, но както ти е препоръчал колегата - обади се по телефона на СофтУни и там някое безкрайно услужливо момиче ще ти даде окончателното потвърждение. :-) 

0
03/11/2017 21:42:50
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.