Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

[Judge] PHP - Проблем с Judge

Опитвам се да submit-на решенията си в Judge-а в 

PHP Basics - Sample Contest

Обаче след 14:33:24 21.08.2014 спря да ми process-ва задачите. Опитах да пиша различни кодове на различните задачи от изпита, да рефрешвам страницата и т.н. но без успех, решенията си седят със статус - 

Not process yet

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 22/08/2014 08:21:52
Anonymous:
Системата вече работи коректно. Темата не предразполага към повече дискусия.
simeon_stoykov avatar simeon_stoykov 4 Точки

И при мен е така, само че за C# Basics задачи. Предполагам, че Judge в момента е доста натоварен поради предстоящия изпит утре и заради това може би не обработва бързо задачите.

0
Reath avatar Reath 188 Точки

Колкото и да е натоварен вече повече от половин час не ми е обработил задачите, което значи, че има някакъв проблем, не е до чакането

0
simeon_stoykov avatar simeon_stoykov 4 Точки

Именно има проблем, който мисля, че е от това, че много хора събмитват код едновременно, точно това имах предвид. Но може и да правят нещо по системата от екипа, и това не е изключено.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Бъгясал се е или от СофтУни правят нещо по системата в момента. В началото на месеца се случи да дава грешка при компилация, сега е по-различно просто. Тогава бързо го оправиха, предполагам до няколко часа всичко ще е наред.

На всички задачи забива: всички събмити. Последната успешно обработена задача е от преди 1 час.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.