Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivan1Kostadinov avatar Ivan1Kostadinov 0 Точки

home work !

Здравейте !
До момента си правя всички домашни като упражнения, но не съм успял да предада нито едно от тях, защото до колкото знам домашните са пожелание. Това ще ми се отрази ли на оценката при финалният проект ???
 

0
SoftUni Creative
traykova44 avatar traykova44 93 Точки

Да, отразявя се, мисля, че няма значение дали си присъствена форма или онлайн, но да не те подведа .Има тема за предаването, виж я във форума ,но значение има .Трябва да ги предаваш, за да знаят и лекторите дали се справяш с домашното.

0
PreslavaPetrova avatar PreslavaPetrova 13 Точки

Здравей!

Не би трябвало да има отражение върху оценката за курсовите работи и тази за сертификата в края на обучението. Повториха го много пъти: домашното е изцяло за нас да позъкаме и да се  упражним, да се научим да работим със срокове, което се налага на всеки един дизайнер. До колкото съм запозната оценката за сертификата се базира на основакурсови работи и общ брой кредити (мисля, че имаше и други подробности, които ми обякват в момента). За курсовата работа трябва да си изпълнен условията, подадени в графата Изпит :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.