Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kr056 avatar kr056 64 Точки

Exam Preparation III Paw Inc

Искам да попитам на тази задача,щом в условието пише:

You can safely assume there will be NO duplicate names for the centers or the animals.

ако не използвам Set не ми минава единия тест,защо може да има такъв инпут,или аз бъркам нещо? 

Тагове:
0
Module: Java Advanced
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей.
Няма вход с еднакви имена. Ако искаш покажи си решението и кажи кой тест не ти минава и ще установим какво се случва. 

Поздрави.

0
kr056 avatar kr056 64 Точки

Ами втория тест не мивана на I/O.

Ето го решението :

http://dox.bg/files/dw?a=6156bf8cae

Като сменя листовете за имената на животните  с TreeSet минава 20/20.

Явно бъркам нещо друго,но не се сещам.

 

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Печаташ по няколко пъти едни и същи животни, затова с Set ти минава, понеже ти премахва повторенията преди да ги отпечаташ. Мисля че проблема е sendForCleasing метода като ги изпращаш за почистване не ги премахваш от adoption центъра и така като дойде пак същата команда, ти изпращаш отново вече изпратени за почистване животни. Просто има само 1 такъв тест който праща няколко пъти за почистване от един и същ център, иначе пропуска си е в теб smiley.

0
kr056 avatar kr056 64 Точки

Ясно,мерси за отделеното време.

 

Като цяло моя начин,с това да не трия животните от AdoptionCenter-ите се оказа тегав.

На бонуса си играх 1 час докато мине 20/20.

0
11/11/2017 13:42:57
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.