Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JolitaArnaudova avatar JolitaArnaudova 44 Точки

Привет!

Домашното се състои в това да направим блога и да го качим, както е описано в документа, в GitHub pages. Това ще бъде слелетът, който ще ползваме, за създаванвто на функциониращ блог с 4те технологии.

Поздрави! :)

0
Crusible avatar Crusible 0 Точки

ОК, обаче това домашно ще бъде ли обект на проверка? Примерно аз си го представям да кача линк към качения блог и вече ако някой реши да го провери да може да го направи.

0
JolitaArnaudova avatar JolitaArnaudova 44 Точки

Ами нали ни имат github-ите от миналия курс, така че ако някой иска, винаги може да го check-не.

0
Crusible avatar Crusible 0 Точки

Ми не точно, защото аз примерно си направих нов профил там впоследствие, така че в случая това не е надежден начин. :)

0
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Блоговете няма да бъдат проверявани.

0
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Това значи ли че и самия js блог няма да се проверя, и никой от следващите 3, виждам че няма за качване, но ме притеснява да не съм пропуснал нещо очевидно.  

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.