Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stanislav.bozhanov avatar stanislav.bozhanov 34 Точки

Нищо против видеото, гледал съм го и преди, но то е от тези серии видеа, които ги има за всичко и само те надъхват, мотивират и сядаш да кодиш и бум...не знаеш какво да правиш и общо взето не си получил грам информация от него. Ако искаш интересни материали по темата ето един поглед над нещата от rubyconf-a, който адски много ме грабна, и който е изключително полезен и някаква действителна информация how to learn code :))

Reading Code

1
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Браво колега, видеото наистина много ме заинтригува и дава наистина добри идеи за това как да се подхожда към самообучението, а лично на мен такива насоки са ми много полезни понеже съм начинаещ, но твърдо решен, което е може би най-важното нещо за да станеш добър в това което си тръгнал да правиш.

0
stanislav.bozhanov avatar stanislav.bozhanov 34 Точки

Ако някой има интерес btw за това, за което говори мацката съм навит да се съберем и да тестваме ;) Ще си намерим 100 line projects в git-a и така. Само дето за C# няма много много такива, защото тук се използват прекалено много абстракции. Може нещо като PHP, Javascrips сигурно ще има повече неща :)) аз имам и терен. Ако някой иска да пише на лично ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.