Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Loading...
+ Нов въпрос
Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 156 Точки

Calculator PHP

Здрвейте колеги !

Само да отбележа, за тези които пишат калкулатора по текстови файл, че при редактирането, последният return трябва да е 

return $this->render('calculator/index.html.twig', ['form' => $form -> createView()]);

а не както е в описанието.

Тагове:
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Добре е, че преди да прочета поста вече бях направила калкулатора, за да не успеете да развалите изненадата. 

Ако някой е зациклил и не успее да си открие грешката, би било полезно, но имам забележка единствено към заглавието на темата. Не се подразбира, че иде реч за подсказка.

0
RStanimirov avatar RStanimirov 3 Точки

Здравейте,

Темата е стара, но мога ли да попитам как да кача този проект като домашно на сайта - папката е 35 мегабайта !

Поздрави,

RS

0
delian1914 avatar delian1914 87 Точки

Изтрий папките vendor и .idea (ако си с PHP Storm)

Поздрави!

0
RStanimirov avatar RStanimirov 3 Точки

Мерси за съвета,

Така и предположих, но се разколебах да махна vendor, защото без нея калкулаторът не се стартира през сървъра.

Явно ще се оценява без да се стартира през сървър.

Поздрави,

0
SZahariev avatar SZahariev 4 Точки

Здравейте, аз също имам проблем със задачата.Когато въведа стойности и натисна "Calculate" ми изписва следното съобщение за грешка:

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

in vendor\symfony\symfony\src\Symfony\Component\Validator\Validator\RecursiveContextualValidator.php at line 712  -

Изтрих vendor папката, сложих я отново и нищо не се промени.

0
23/04/2018 23:09:20