Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valexandrova avatar valexandrova 0 Точки

Кога ще стартира следващата програма по Дизайн, криейтив и визуализация?

Здравейте,

Интересувам се дали скоро ще стартира нова цялостна програма по  Дизайн, криейтив и визуализация или ще е чак след година, когато приключи настоящата? Какви са опциите за тези, които са пропуснали записването? Дали ефектът ще е същият, ако записваме модулите поотделно?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
SoftUni Creative
NadyaTrifonova avatar NadyaTrifonova 15 Точки

Привет,

Останах с впечатление, че ще е обучение през "цяла учебна година" и следващото такова цялостно ще е следващата "учебна година", предполагам отново септември. За записване на отделни курсове - зависи кои курсове. В момента започваме InDesign и той ще стъпи на наученото във Photoshop и Illustrator. Отделно, поне моите наблюдения са, че по-лесно усвояваш следващите неща след като си минал нещо подобно преди това (в случая Illustrator ми беше в пъти по-лесен за разбиране след курса по Photoshop - като инструменти, логика и т.н.). Струва ми се, че е хубаво да се следва логическата последователност на цялостната програма, както е състване към момента. Според мен си изчакай следващата цялостна програма, защото и следващите модули и курсове стъпват на вече научени неща.

 

Поздрави,

:)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.