Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vicky.filly avatar vicky.filly 3 Точки

C# Exam Problems - 2.2 Vegetable Market

Здравейте!

Опитвам се да се упражнявам, наваксвайки в курса Programming Fundamentals C#, и четейки книгата гледам да изпълня и упражненията в нея. Срещнах затруднение при задача 2.2 Vegetable Market в Judge. Кода ми работи точно според условието във Visual Studio, но системата ми дава 90 от 100. В условието на задачата има ограничение входните данни да са от 0.00 до 1000.00, но когато махна това изискване от кода - Judge приема решението ми.

Бих искала малко помощ с проверка какво точно не е наред с написаното, когато условието е част от кода. Вече имам един резултат 100 от 100, но идеята е да разбера източника на проблема, а не самата оценка от системата :)

Линк към решението ми: https://pastebin.com/aLuUKmtb

Благодаря на отзовалите се!

0
Module: C# Advanced 29/11/2017 17:03:18
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Това е достатъчно за 100/100:

https://pastebin.com/1mBqExhr

Ограничения: всички числа ще са в интервала от 0.00 до 1000.00. - това е уточнение няма нужда да го извеждаш.

0
29/11/2017 17:21:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.