Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ValentinoDre avatar ValentinoDre 1 Точки

за приемен изпит на 16/17 декември - Programming Basics with C# - октомври 2017

Здравейте,

Искам да попитам дали трябва да носим личните си лаптопи по време на изпита или ще се ползват компютрите в СофтУни?

Поздрави

Валентин

0
Programming Basics
PaolinaNikolova avatar PaolinaNikolova 13 Точки

Според зависи какво си избрал в сайта, когато тръгнеш да се записваш. Има да отбележиш дали искаш настолен компютър или ще бъдеш със собствен лаптоп. 

0
ValentinoDre avatar ValentinoDre 1 Точки

Аз съм online форма на обучение и много вероятно да съм избрал с личния си лаптоп. 
Поразрових се в сайта и личната си информация, но не успъх да видя какво съм отбелязъл. 

 

Благодаря за отговора :) 

 

0
KrIsKa7a avatar KrIsKa7a 29 Точки

Здравей,

Ако става въпрос за изпита, то около седмица преди изпита трябва да ви изпратят email, в който ще ви накарат да изберете в коя зала желаете да сте и съответно дали желаете да ползвате ваш компютър или някой от снабдените в залата.

0
ValentinoDre avatar ValentinoDre 1 Точки

Благодаря

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.