Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mkirilova avatar mkirilova 11 Точки

Бърз отговор! Мога ли да се явя на изпит на 16.12.2017?

Причината да пиша тук е, че вече звънях на регистратура, писах на имейл и конкретен отговор нямам. А възнамерявам да пътувам от оня край на БГ със спален вагон и вече трябва да съм си купила билета...
Ето ивъпросите ми отново и тук:

Въпрос 1: През лятото изпратих комплект изпитни задачи, за да се възползвам от предложението за безплатно явяване на изпита. Попълних всичко както ми бе описано, но се разболях тежко за изпита и нямах възможност да се явя. След питане във форума Ангел ми отговори, че мога да се явя, когато имам възможност, като трябва да се обадя предварително. Бих желала да се възползвам на 16.12.2017. Възможно ли е?

Въпрос 2: Необходимо ли е да заплащам сума за получаване на документ(НЕ държа да са изписани кредит точки)?

Ще помоля да ми отговорите по възможност до 2-3 дни, защото е нужно да купувам спални билети, които ще са оскъдна стока след петък/08.12/.

 

Много моля за някакъв отговор, за да мога да си планувам нещата!

Тагове:
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте,

 

Моля да се свържите с рецепция по телефон за да ви отговорят директно и максимално бързо.

Кратките отговори от мен:

1) Да може, да се явите

2) При оценка над 5:00 ще получите безплатно сертификат от СофтУни, който не е акредитиран от МОН.

0
mkirilova avatar mkirilova 11 Точки

Много благодаря за отговора!
Значи утре пак звъня на регистратура /въпреки, че звънях в петък/.

0
10/12/2017 21:15:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.