Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

magggie avatar magggie 19 Точки

[Homework] Data Science - Data Tidying and Cleaning - Data Tidying and Cleaning Lab

Здравейте,

имам проблем с lab-a. На задачата "Print the first 4 rows in the dataset to get a feel of what it looks like:" пиша следното:

# YOUR CODE HERE

print(mpg_data.head(4))
​И ми връща грешка:
"raise NotImplementedError()
    mpg  cylinders  displacement horsepower  weight  acceleration  model_year  \
0  18.0          8         307.0      130.0  3504.0          12.0          70   
1  15.0          8         350.0      165.0  3693.0          11.5          70   
2  18.0          8         318.0      150.0  3436.0          11.0          70   
3  16.0          8         304.0      150.0  3433.0          12.0          70   

   origin                   car_name  
0       1  chevrolet chevelle malibu  
1       1          buick skylark 320  
2       1         plymouth satellite  
3       1              amc rebel sst  
---------------------------------------------------------------------------
NotImplementedError                       Traceback (most recent call last)
<ipython-input-21-67b972fc5004> in <module>()
      1 print(mpg_data.head(4))
      2 
----> 3 raise NotImplementedError()

NotImplementedError: "

Нямкой има ли идея къд бъркам?

Много благодаря,

Маги

 

Тагове:
0
Data Science
Kanov avatar Kanov 14 Точки
Best Answer

Здрасти. Изтрии raise NotImplementedError() и всичко ще ти е ОК.

0
magggie avatar magggie 19 Точки

Мерси!

0
darkemperor avatar darkemperor 1 Точки

Хах и аз така правих ама не знам дали е правилно :)

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Правилно е, 

raise NotImplementedError() 

е сложено навсякъде където трябва да има код и следва да се премахне или коментира.

0
11/12/2017 23:57:45
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.