Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KrumBumbarov avatar KrumBumbarov 3 Точки

JA1 - "Невалидно състезание!" ???

Добър ден!
Извинявам се, че Ви безпокоя, но едва този уикенд ми остана време да довърша JA1.
Знам, че не е хубаво нещата да се оставят за последния момент, но за съжаление зле си планирам времето.
Кaкто и да е.
Преди 15-ина минути се опитах да изпратя решение по една от задачите, но ми се отвори прозорец, на който бе изписано

An error occurred while processing your request.

Невалидно състезание!

Ако не се лъжа, състезанието трябва да приключи на 10.12.2017 в 23:59:59.

Във връзка с това имам няколко въпроса :
1. Греша или наистина JA1 трябва да се затвори днес точно преди полунощ?
2. Ако съм прав за крайния срок, то състезанието ще бъде ли отворено/достъпът ще бъде ли възстановен преди да изтече този срок?

Тагове:
0
C++ Fundamentals 10/12/2017 16:42:50
daskalov.iv avatar daskalov.iv 17 Точки
Best Answer

Така е колега. Срокът за JA1 беше до краят на тази вечер.

И аз цял ден чакам да го пуснат пак, защото имам корекции по 1 от задачите.

Предполагам, че беше спряно заради изпитите, но те приключиха.

Дано успеем да си довършим.

0
KrumBumbarov avatar KrumBumbarov 3 Точки

Вече може да се предават! :) 

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Отговорих на колегата, но пиша и под твоя отговор за да съм сигурен, че ще получиш известие - JA1 отново е активно, не знам защо е било спряно (на мен не са ми съобщавали нищо от СофтУни), но предполагам твоето предположение е вярно.

Поздрави,

Жоро

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Здравей,

Честно казано не знам защо е бил скрит JA1, сега го видях. Не са ме информирали от СофтУни за това, но виждам, че и JA2 е спряно, така че колегата @daskalov.iv може би е прав, че е спряно заради изпити в SoftUni.

Възстанових активния статус на JA1 - вече би следвало да можете да си предавате решенията до 23:59 днес. Извинявам се за неудобството.

Поздрави,

Жоро

0
KrumBumbarov avatar KrumBumbarov 3 Точки

Благодаря!

0
daskalov.iv avatar daskalov.iv 17 Точки

И аз благодаря, че се отзовахте по това време, и то в неделя.

Приятна вечер.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.