Loading...
Nackey avatar Nackey 4 Точки

Подходяща оценка за преминаване към проф. Модули ?

Здравейте, колеги

Питам се с каква оценка от изпита по progr. fundamentals се записвате в професионалните модули?

Реално аз мога да запиша c# fundamentals , но не зная дали ще ме спъва това,  че нямам 400т. на изпита. 

0
Общи приказки
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки
Best Answer

За C# Fundamentals е добре да имаш над 5 от prog. fundamentals. Зависи и как се справяш с новия материал. C# Advanced изпита е по-трудна версия на този от PF (с разлика задачата за матрици), докато OOP-то са съвсем различни неща...

0
dvdty avatar dvdty 497 Точки

А колко имаш?

Чувстваш ли се готов, да минеш напред?

Имаше ли неща на изпита, които "виждаш за пръв път"?

0
Nackey avatar Nackey 4 Точки

200т. имам. И си знам грешките. За поправката ще съм готов, но ми е чудно само отличници ли минават напред или всеки който вземе някакви точки на изпита + домашните.

0
kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

Здрасти,

 

Аз не си спомням с колко го взех, но май горе долу толкова имах и аз.
Не е никак лесно напред. Минах DB модула и си има моменти, в които се усеща, че съм го взел с ниска оценка. Затова ще ти кажа аз какво ще правя - гледам отсега лекциите от C# Fundamentals модула, за да няма драми. Защото част от материала е същия, но има и нови неща. И всичко това за около 5 седмици. Та ако си знаеш грешките и си сигурен, че си готов - давай смело. Но е факт, че 5 и нагоре на изпита от тех модула ти гарантира, че няма да имаш пробелм с материала напред.
 

0
Nackey avatar Nackey 4 Точки

Минал си DB преди C#Fund. ?

Не знаех, че може така. За там какви знания са нужни? Когато се чувствам сигурен и мога да правя всичко което се изисква в задачите от прог. фундаменталс ще се запиша на следващото ниво ако го има или ще се подготвям за него.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.