Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvanKirilov00 avatar IvanKirilov00 0 Точки

Изпит на 16.12

Здравейте!

Може ли да обясните по-подробно относно от колко часа ще бъде и как ще се процедира със студентите, които са онлайн?

Тагове:
0
Programming Basics
nadinka avatar nadinka 7 Точки

Мисля, че не би трябвало да има значение каква е формата на обучение - според мен всички трябва да получим мейл (от рецепцията казаха, че ще пратят мейла на 12.12 - т.е. днес), чрез който да се запишем за изпита, избираме дата (16 или 17), след което разбираме час, в коя зала и на кое място сме.

0
niki_dalgia avatar niki_dalgia 5 Точки

Дано, към този момент 16:20 аз няма мейл...

0
sssabina avatar sssabina 2 Точки

И аз следя и чакам мейл...

0
kera123 avatar kera123 3 Точки

Към този момент и аз нямам мейл. Изнервящо е.

0
gogokotsev00 avatar gogokotsev00 32 Точки

Наистина, би било хубаво да побързат, защото има хора, които идват от други градове и трябва да си планират престоя.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

По-рано днес изпратихме имейл с подробна информация. Трябва вече да може да се запишете за изпит в сайта.

Ако все пак не сте получили имейла, моля пишете на university@softuni.bg, за да го препратим.

 

Оставам на разположение при допълнителни въпроси от Ваша страна.

 

Поздрави,

Митко

0
13/12/2017 16:33:33
dmladenov2991 avatar dmladenov2991 0 Точки

Здравейте. Аз получих имейл и опитах 2 пъти да се запиша за изпита но срещнах следните проблеми:

1. Първия път, когато се опитах да се запиша ми изписа "не  сте записан за курса".

2. Втория път ми показа "" Нямате право да се явявате на изпити за този курс."

Въпроса ми е как да се запиша? Благодаря предварително за помощта

П.С.: Платих си явяването на изпита доста по - рано ( хванах промоцията на 50 %)

0
bobbyrx avatar bobbyrx 0 Точки

Здравейте. Подобно на dmladenov2991, и аз се сблъсках със същите проблеми. Ако може да ми обясните как да се запиша, ще съм ви много благодарен.

0
Svetloslav avatar Svetloslav 92 Точки

Здравейте колеги аз имах същия проблем и се обадих на екипа на Softuni и ми го оправиха. Предлагам да се обадите и вие.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.