Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hazar4uFTW avatar Hazar4uFTW 0 Точки

Не мога да запиша технология след отписване от друга

Здравейте. Искам да се запиша на курса Programming Basics с C# през Януари, но когато го правя, ми показва, че съм записан за това обучение, но с друга технология. Бях се записал на Programming Basics-a с Java през Януари, но реших, че искам да я карам със C# и се отписах, като не съм заплащал изпит, но сега не мога да се запиша, някакви идеи ?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Здравейте Hazar4uFTW , 

След направена справка в системата, сте подали успешно кандидатурата си за курса Programming Basics - Януари 2018 с технология C#. При допълнителни въпроси, може да се свързвате с нас на контактите посочени в сайта.

Поздрави,

Димитър

0
Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Обади се на рацепцията и ще ти оправят проблема

1
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

Не е лошо ако имаш възможност да учиш двата програмни езика едновременно. Те са сходни. Успех!

0
Hazar4uFTW avatar Hazar4uFTW 0 Точки

Аз езиците ги знам, искам да взема сертификат, не за друго. Бил съм на други курсове, предния Джава програминг бейзикс, но не взех изпита, щото не се подготвих добре и по-ранни курсове.

0
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

Мисля, че най-добре е да питаш на тези адреси: info@softuni.bg university@softuni.bg

0
Hazar4uFTW avatar Hazar4uFTW 0 Точки

Направих го и се записах! Благодаря ти, че коментира.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.