Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

m_nikolova93 avatar m_nikolova93 22 Точки

Препоръка за Лабовете - номерация на задачите

Привет, 

Бих искала да отправя една препоръка към курса - задачите в лабовете да имат номерация/индексация.

В момента като излязат резултатите броят на IN клетките не съответства напълно на тестовете и в крайна сметка човек не е съвсем сигурен кое точно му е грешно, кое верно... Би било по-лесно да знаеш, че на Задача 5 имаш грешка, Задача 6 ти е вярна и т.н. 

Аналогично като обсъждаме тук задачи би било по-лесно да реферираме към конкретна задача от конкретен лаб, което сега не се случва. 

Just my 50 cents :)

Thanks,

М

Тагове:
1
Data Science
Mik761000 avatar Mik761000 39 Точки

Подкрепям напълно написаното по-горе.

В момента няма как да се разбере кое е грешното.

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Подкрепям идеята yes

0
m_nikolova93 avatar m_nikolova93 22 Точки

Upvote-нете го, ако искате. Не съм сигурна дали Йордан ги гледа тези неща, но току виж се случило :) Мерси

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

аз му казах и на Данчо в фб на личен чат,че така ще е по-лесно да се ориентираш какво ти гърми :Д още в петък но какво ще направи  си зависи от него и колко време има.

0
magggie avatar magggie 19 Точки

+1 yes

0
seandi avatar seandi 38 Точки

+1 yes

0
B.Ivanov avatar B.Ivanov 1 Точки

yes

0
darkemperor avatar darkemperor 1 Точки

Определено си трябва!

0
iordan_93 avatar iordan_93 Trainer 407 Точки

И аз подкрепям идеята :D, +1 и от мен.

Лекторът се сети да напише кое колко точки носи. Благодаря за обратната връзка :).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.