Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
paveliliev90 avatar paveliliev90 74 Точки

Tech Module

Здравейте,

Имам въпроси отностно "Tech Module"! Днес ми мина изпита по Programing Basics и реших да разгледам следващия модул, но не мога да се ориентирам добре откъде да започна. След като избера "Tech module" ми излизат двe други опции - "Programing Fundamentals" и "Software Technologies". Откъде да започна да уча първо ? Друг въпрос: Защо, когато избера  "Programing Fundamentals" или "Software Technologies" ми излизат курсове с различна продължителност- 1 януари 2017 - 6 седмици; 12 ноември 2017-12 седмици... т.н? По интензивно ли се изучава материала в някои курсове? И пак - кой да избера за предварителна подготовка? :)

Благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 17/12/2017 19:42:38
StanGanev avatar StanGanev 7 Точки

Значи здравей колега Tech Module се състои от 2 курса "Programing Fundamentals" и "Software Technologies",

от който "Programing Fundamentals" е естественото продължение на "Programing Basics".

Следва "Software Technologies" който по-принцип не е задалжителен стига да си взел "Programing Fundamentals",

но е желателно да си го минал, запознава те с технологиите който се използват в четерите професионални направелния, за да видиш и прецениш сам за себе си кое те кефи повече и как се прави едно и също нещо с всеки един език , а и дава 12 кредита.

Отностно продължителноста това е така защото "Programing Fundamentals" преди се предлагаше в 2 вариянта интензивен и продължителен в който има повече упражнения и се кара по дълго. Сега беше само интензивен но след него пуснаха и леко продължение за тези които не успяха или тези който не бяха доволни от отценката си. 

3

Благодаря за изчерпателния отговор ;) 

0
traykova44 avatar traykova44 93 Точки

Здравейте, аз също минах изпита Programing Basics  и сега смятам да продължа с "Programing Fundamentals",

може ли да ми кажете къде точно видяхте отворен курс  "Programing Fundamentals", аз виждам такъв само от март месец чак.

Съвсем до скоро го виждах и пишеше, че стартира 22 януари, а сега март.

Благодаря!

0

Не е активен обаче

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте, traykova44 

До няколко дни всички кандидати ще получат имейл с подробна информация, относно продължаването на обучението от месец януари 2018 година в Tech Module. Оценките на всички ще бъдат публикувани, както и съответния брой кредити спрямо оценката. 

StanGanev Ви е отговорил изчерпателно на въпросите Ви, относно двата курса в модула. Модулът ще стартира на 22 януари, а в имейла, който ще получите ще има активна опция за заплащане за присъствена или онлайн форма на обучение.

Поздрави,

2
18/12/2017 17:02:22
Yajo92 avatar Yajo92 4 Точки

С 300т. на изпита дали ще мога да продължа напред?

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Да, ще можеш. Ако имаш и домашни ще имаш и сертификат.

0
Yajo92 avatar Yajo92 4 Точки

Това е страхотно, ако е така, но все пак се записах за следващия prigraming basic курс .това дали е проблем.

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

Извинявай, аз се обърках, защото в Tech Modula са 4 задачи и 300т. е 5.

0