Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

[JS-Fundamentals] Проблем с WebStorm и Judge

Здравейте! Имам следния проблем, когато събмитна правилно решение в judge ми дава 100/100, но в webstorm не ми излиза никакъв output и не мога да разбера защо.  Изтеглих и инсталиах най-новата версия на nodejs /9.3.0/, проверих и настройките в иде-то -> Settings/Languages & Frameworks/JavaScript и по подразбиране съм сложила ECMAScript6, рестартирах няколко пъти webstorm и пак нищо. Също така се случва да даде правилен output, но тестовете в judge да не минават. Какъв може да е проблема?

0
JavaScript Fundamentals 20/12/2017 00:10:21
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Дай файлове с повече и по-конкретна информация: какъв точно ти е кодът, каква част от него събмитваш, при кой случай ти изкарва изход и при кой не.

0
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

https://pastebin.com/WwLwbk7j

Ето този код се опитвам да събмитна в Judge, в уебсторм си извиквам функцията и ми изкарва резултата, но в judge  не ми дава никакви точки, пробвах и с показаните тестове от джъдж, пак излизат резултатите в уебсторм, но не и в джъдж.

0
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Ако подадеш '11' както е в примерния тест, то няма как да ти изкара резултата, защото ползваш args като масив, а в условието е казано, че ще се подава един string елемент. Тоест endNum трябва да стане let endNum = Number(args);

Използвай повече дебъгера.

1
20/12/2017 09:32:43
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

Получи се, благодаря. :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.