Loading...
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Здравей,

За съжаление засега няма планове за поправителен изпит, от СофтУни ми казаха, че ще организираме само един изпит за този курс, защото изпита отнема доста ресурс (както свободна зала, така и време за правене и тестване на 4 задачи). Може да пробваш да ги питаш, но не знам дали биха организирали втора дата дори и да има повече желаещи.

В някакъв момент ще има повторение на курса, на което ще можеш да се запишеш за тогавашния изпит, но не знам то кога ще се случи (най-вероятно ще е след повече от половин година, ако съдим по предишен опит).

Поздрави,

Жоро

0
milenmilen avatar milenmilen 0 Точки

Половин година ме устройва и без това ангажиментите ми са до след февруари, тъкмо се надявам да съм минал и през по-подробния курс към който даде достъп. Когато пуснете следващия курс ще има ли опция да платя само за изпит или ще трябва пак пълната такса да плащам?

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Тук вече трябва да питаш СофтУни, зависи от тях как ще решат да монетизират курса - за тази му итерация не виждам да са сложили възможност за записване само за изпит, но тя е и първата (за този тип курс), така че може и да сложат такава възможност за следващата. Най-добре ги питай (или сега, или когато пак има такъв курс)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.