Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Smytt avatar Smytt 29 Точки

Малко контекст?

0
Kalcho815 avatar Kalcho815 5 Точки

Ами аз до колкото разбирам се включват в изчисляването на оценката

0
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

И аз така мисля.

0
rossonero avatar rossonero 75 Точки

Предполагам, че въпросът ти е свързан с Basics курса.

Цитат от раздел "Въпроси и отговори"-"Оценка над Среден (3.00) се счита за достатъчна, за да бъде изпитът „взет“. Оценката се формира на база на приемния изпит за онлайн студенти, и на база на приемния изпит + предаване и оценка на домашни за присъствени студенти."

Моят пример е, че на Programming basics изпита реших 5 от 6 задачи, но в сертификата имам Отличен 6, предполагам заради решени домашни по време на курса и форумна активност.

Мисля, че никъде подробно не е описано например, че ако подадеш 100 домашни ще имаш + 1 единица на изпита или ако имаш 100 точки във форума ще имаш + 1 единица.

0
ani_ileva avatar ani_ileva -1 Точки

Имам 380 точки от изпита и 1000 натрупани точки от домашни...незнам къде са оказали влияние тези точки, в случая никъде...

0
rossonero avatar rossonero 75 Точки

От къде видя, че имаш 1000 натрупани точки от домашни? Ако имаш предвид 10 задачи по 100 т. това е нищо според мен, защото в Basics курса грубо задачите са около 85 общо в шестте теми. А и една задача можеш да я решиш 2 пъти, но това не ти дава 200 точки.

Аз лично мисля, че от тези 85 задачи, ако имаш 100/100 на половината поне примерно, ти увеличават оценката. Дали е точно така, както написах и по-горе, аз не съм видял да е разписано някъде точно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.