Loading...
EvgeniqDelcheva avatar EvgeniqDelcheva 1 Точки

Mога ли с успешно положен изпит по Programming basics да кандидатствам за Теch Module?

Здравейте,

минах курса по Programming Basics и положих успешно изпита накрая, който се състоя на 16.12.17г.

Искам да продължа обучението си в Тech Module през януари 2018.

Трябва ли да полагам някакъв друг изпит за прием или този от 16.12. е точно с такава цел (а не просто да получа сертификат)?

 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Ivan89pln avatar Ivan89pln 14 Точки

Вземеш ли бейсик изпита, не полагаш друг изпит за да влезеш в тех-модула а просто си плащаш таксата и почваш да учиш отново.

2
martinml avatar martinml 297 Точки

Да, изпитът след Programming Basics е приемен изпит.

1
naskostanchev avatar naskostanchev 3 Точки

Здравейте , искам да попитам кога ще е Programing Fundamentals? За Януари месец не показва активен модул, а чак Март месец.

0
EvgeniqDelcheva avatar EvgeniqDelcheva 1 Точки

И МЕН ЖИВО МЕ ИНТЕРЕСУВА....някой да каже!

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Ще има през януари, крайният срок за плащане е 8-ми януари и модулът започва на 22-ри януари.

1
naskostanchev avatar naskostanchev 3 Точки

Никъде няма опция за записване. Би ли споделил линк?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.