Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

white_rose avatar white_rose 1 Точки

Резултати изпит 17.12.2017 и поправка

Здравейте, бих искала да попитам кога се очаква да получим имейли за оценката си от изпита и дали ще бъде възможно които не са доволни от резултата да се явим на поправка.Ако има такъв вариант,то кога е следващата дата и как се случва-трябва ли отначало да се запишем в модула или само да платим такса за изпит и колко би била цената,ако се явим отново? Благодаря!

Тагове:
0
Programming Basics
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Аз вече получих, до колкото знам до края на деня би трябвало всички да получат.

1
denis.argatski avatar denis.argatski 25 Точки

Резултатите от изпита можете да намерите в профила в "Обучение".

0
white_rose avatar white_rose 1 Точки

Благодаря, видях ги вече :).Мисля,че успях да намеря и кога е следващия изпит за поправка-07,01,2018 или подобна беше датата. Благодаря ,колеги!Весели празници и честито на всички приети!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.