Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Качествен интернет доставчик - София

Здравейте, понеже съм приет за Ниво 1 и ще бъда присъствено, а съм от Варна, ще се местя в София тези дни и трябва да си прекарам интернет възможно най-бързо. Нямам много време за търсене и обикаляне. Можете ли да ми препоръчате доставчик на бърз интернет. Ако е от значение, ще живея в Хаджи Димитър - точно до Герена. Ще се радвам на повечко мнения. Благодаря предварително !
1
Общи приказки
daviddushkov avatar daviddushkov 0 Точки

Здравей,

Понеже темата ти излиза на едно от първите места в търсачката, реших да споделя горчивия си опит за да не се залъгват други бъдещи клиенти на Мегалан. Преди години явно са били доста престижен доставчик съдейки по отзивите в интернет и тези на познати. От както обаче бяха закупени от Мтел са изключително нестабилен интернет доставчик. За последните 2 месеца, през ден имам прекъсване на връзката за периоди от по един час. Също така по няколко пъти всеки ден има прекъсвания за по 5 мин. Ако се опитам да се свържа с оператор се сблъсквам с гениалната идея да се наредя на опашка за един телефонен номер, който служи за връзка за клиенти на мтел и на мегалан. След поредното ми чакане от 12 мин без да успея да се свържа, днес реших да потърся място, на което да споделя неприятните си преживявания, за да ги видят повече хора, които се колебаят към кой доставчик да се обвържат. Не избирайте Мегалан !!!

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Aз съм точно до герена, зад фантастикото. На МТел съм и досега не съм имал нито един проблем вече 1 година.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Понеже съм работил в няколко голями доставчика на интернет, мога само да добавя това:

Качеството на който и да е доставчик в България, в момента е строго индивидуално от района в който се намирате - техници, начин на изграждане на мрежата (особенно след изяждането на много малки фирми от големите в бранша), качеството на каналната мрежа и т.н. За това взимайте мнение, за даден оператор, само от мястото където мислите да сте абонати! Иначе отзивите няма да са релевантни.

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Аз съм на МegaLan- може би от 4 години насам и не съм имал никакви проблеми, така че го препоръчвам.

1
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Сами си правете изводите. Така е от 3г. :)

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Към сървър на Булсат ли е теста? :D

0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

НЕ :) Това мисля , че беше към Мтел , но резултата е същият към Blizoo,Vivacom,MaxTelecom и Comnet

Това е към MaxTelecom.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Всички изброени имат вътрешна свързаност, както повечето оператори в България. Пробвай с някоя близка държава извън страната или всички извън София за да видиш че самия интернет не е това за което се предлага. Единственото което доказва този тест е че самата свързаност е на ниво - няма загуби от доставчика ти до теб, което е добре.

0
15/03/2016 22:10:27
pokoinika avatar pokoinika 0 Точки

Аз бих казъл че това е най-добрия интернет!!!Дори ловя интернет в кофчега и с Мишо играем на видео игри.Силно го препоръчвам на всички!!!

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Темата е стара , но за всеки който тепърва ще се чуди какъв нет да си пусне , искам да му кажа само не NET 1.От 2017 не знам , сменили ли са си собствениците , нищо не става от тях.Прекъсване всеки ден.Офисите им бачкат до 19:00 без събота и неделя.Спрат ли те в петък , няма как да те пуснат по рано от понеделник.Купих си мега добър рутер , смених си тарифата на най-добрата която предлагат и пак историята е същата.Прекъсване , проблеми , ограничен интернет и това всекидневно.Да не говорим за отделните им измислени такси , които взимат при всяка смяна на местоположението или за преподписването на договор без да искаш.Естествено после като искаш да го прекратиш , трябва да плащаш неустойки заради подновения договор , който сам се е подновил без да си се разписал никъде.И така мога да до утре да ги плюя , но не това е идеята.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.