Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ProgramHero14 avatar ProgramHero14 0 Точки

Лицензирани Софтуери

Здравейте!

Забелязах, че към пакета със софтуери, предоставени на учениците на СофтУни, е включен и Windows 10. Сега се записвам за TechModule  и исках да попитам дали тези софтуери са валидни само за този модул (четири месеца), или някои от тях (като Windows 10) мога да задържа и след курсовете?

 

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки
Best Answer

Здрасти,

 

Не мисля, че продуктите на Microsoft имат срок за ползване. Поне не видях никъде да го пише laugh

Но продуктите на JetBrains са валидни за около 1 година. За другите не мога да ти кажа, не съм ги ползвала.

В Tech Module-а ще ти пратят всичко, до което имаш достъп, но ако все пак искаш да знаеш:

 

Достъп до Microsoft Imagine Premium за студенти:  Windows 10, Visual Studio Enterprise, Windows Server Enteprise, SQL Server Enterprise и други, включително MS Azure.

Студентски лиценз за Office 365: Онлайн версии на Word, Excel и PowerPoint, OneDrive и други, както и електронна поща в Outlook

Студентски лиценз за всички продукти на JetBrains

 Достъп до Premium версията на EnchanCV (мисля, че е временно, защото в сайта им пише само за абонаменти)

Достъп до Iris и Iris mini (мисля, че и те са за постоянно)

4
29/12/2017 00:29:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.