Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
tsevov avatar tsevov 0 Точки

Visual Studio инсталиране

Здравейте, опитвам се да си инсталирам на компютъра Visual Studio Community 2017 от официалния сайт www.visualtudio.com но изобщо не може да се Run-ва. Компютърт ми е с Windows 7 Professional, 64-bit, i5-3570 CPU 3,40 GHz, RAM 8 GB. Имам инсталиран Microsoft.NET Framework 4.5.2. Какъв може да е проблема? Благодаря предварително!

Тагове:
0
Основи на програмирането 29/12/2017 16:31:16
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 812 Точки

Какво означава не се run-ва? Неиска да тръгни setup-a? Дава ти грешка по време на инсталирането или ?Sorry но така акто си го написал нищо не се разбира. Иначе имам подобен настолен компютър като твоя и при мен върви нормално.Дори в момента съм с 2017 comunity и 2015 enterprise за който ни дадоха cdкеуs

0

Здравей, изобщо не започва да се инсталира. Инсталирах си Windows 10 и сега ще пробвам на него. Надявам се да заработи.

0
kostanikolov avatar kostanikolov 21 Точки

Може би нямаш последните ъпдейти на Windows 7. Не знам защо не си с 10 при тази конфигурация. По-добре ъпгрейдни на Windows 10.

0
29/12/2017 17:49:49

Здравей и благодаря за инфото. Пробвах на 2 компютъра с Windows 7 но изобщо не тръгва. Сега си преинсталирах Windows-а на 10 и се надявам Visual Studio Community 2017 да тръгне.

0
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 554 Точки

Аз имах подобен проблем, мисля че беше заради самия Windows. До колкото разбрах тогава, няма да успееш да подкараш VS 2017 под Windows 7 (като за последните ъпдейти на седмицата не съм сигурен)

0

Здравей и благодаря за инфото. Сега си преинсталирах Windows-а на 10 и се надявам Visual Studio Community 2017 да тръгне.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 812 Точки

VS 2017 спокойно си работи под уин7. И на настолния и на лаптопа съм с уин7 сп2 и няма никакви проблеми.

2
denis.argatski avatar denis.argatski 25 Точки

https://www.visualstudio.com/en-us/news/releasenotes/vs2015-version-history  
тук може да изтеглиш 2015 visual studio и да пробваш с него.

0

Здравей и благодаря за инфото! Visual studio 2015 изобщо не може да се инсталира. Дава грешка. Сега съм с Windows 10 и си го свалих. Надявам се всичко да е ОК. Благодря!

0
marieta.tasheva avatar marieta.tasheva 1 Точки

Здравей!

Може би вече си се справил с проблема. Пишеш, че имаш Mycrosoft.NET Framework 4.5.2, а когато аз инсталирах Visual Studio, ми изписа да инсталирам Mycrosoft.NET Framework 4.6 или по-нова версия и тогава се получи. Също съм с Windows 7.

0
16/01/2018 17:03:23

Здравей и благодаря за инфото!

Сега съм с Windows 10 и всичко функционира без проблем.

0
marian12 avatar marian12 33 Точки

На мен ми беше същото когато бях на windows 8.1 и когато исках да инсталирам VS 2017 ми гърмеше с 50 грешки инсталацията, все някой файл не искаше да се инсталира, както и да е споделям просто и успех с задачите и не се отказвай :)

0

Благодаря!

0