Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valentin.petrov420 avatar valentin.petrov420 0 Точки

[Software-Technologies][JavaScript Basics - Exercises] 09. Set Values to Indexes in Array

https://pastebin.com/vEjZXvty

Кодът изпълнява своята цел по условие - с изключение на undefined проверката на ред 9-13. Judge ми дава 66/100 защото гърми на 2рия тест, в чийто пример недекларираната стойност на индека, в моя случай undefined, би трябвало да дава 0.

 

Пробвах прекалено много различни проверки за undefined за да си мисля, че проблема е там.

Тагове:
0
Fundamentals Module
valentin.petrov420:
Слагайки +1 в условието на цикъла за отпечатването ми проработи 2-рия тест, счупвайки другите два теста. От там разбрах, че неправилно сам задал крайната точка на този цикъл.

https://pastebin.com/nKxzSCCQ
David1233 avatar David1233 36 Точки

Напълни масива с нули преди цикъла. ПРИМЕР

0
valentin.petrov420 avatar valentin.petrov420 0 Точки

Мерси за отговорът. Този подход ще ми дава точките в Judge, но едновременно не ми решава проблема. Не мога да използвам този подход във всеки друг случай, в който ми се налага да направя проверка за undefined.

0
01/01/2018 20:01:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.