Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stanis avatar stanis 0 Точки

Как да го свържем? Или как да подкарам VisualStudio?

Здравейте,

с колега от форума мъчихме да подкараме VisualStudio на лаптопа ми. Още с инсталацията не иска да "зацепи". Опитвахме няколко неща: различни версии, изключване на антивирусната, инсталиране на допълнителни пакети може и нещо друго но беше късно и не се сещам. Та ако някой има предложения какво не е наред съм готов да ги прочета всичките :)) (декодера ли трябва да си купя :) или антената не съм я насочил където трябва :)) шегувам се ). 

0
Programming Basics
TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки
Дай малко повече инфо, каква ос използваш, VS2013 мисля че ми правеше проблем с windows7 затова сложих 8.1 и си върви, някаква грешка дава ли? , не сме врачки , някои версии, изискват windows 8, примерно 2013 Express- windows8.1, 

Express 2013 for Web - 

  • Windows 7 SP1 (x86 and x64)
  • Windows 8 (x86 and x64)
  • Windows 8.1 (x86 and x64)
  • Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
  • Windows Server 2012 (x64)
  • Windows Server 2012 R2 (x64)
  • 0
    stanis avatar stanis 0 Точки

    1
    Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
    2013 Desktop си върви и на Windows 7 със SP1, не е от това.
    0
    TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки
    Дай малко повече инфо, каква ос използваш, VS2013 мисля че ми правеше проблем с windows7 затова сложих 8.1 и си върви, някаква грешка дава ли? , не сме врачки 
    -3
    TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки
    Дай малко повече инфо, каква ос използваш, VS2013 мисля че ми правеше проблем с windows7 затова сложих 8.1 и си върви, някаква грешка дава ли? , не сме врачки 
    -2
    Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

    Как да сваля и инсталирам VisualStudio 2013

    Първото нещо за което се сещам че не си свалил VisualStudio  на 100%, често се случва да се свали на 99% и да дава грешка при опит за инсталация, свали го отново и опитай пак. Ако не е това опитай да го стартираш с като администратор(може да има проблем с правата). Друго може би нямаш Framework 4.5, инсталирай го и опитай отново. Ако пак не става, направи една снимка на грешката по време на инсталация и е качи в форума.



    1
    dentia avatar dentia 362 Точки
    ВСто си инсталира само фреймуърка.
    0
    petio.bs avatar petio.bs 50 Точки
    Аз съм с  VisualStudio 2013 Express for Desktop на Windows 7 и върви без проблеми. Пробвай тази версия, ако още не си.
    1
    Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

    Проблемът на колегата е доста странен, вчера опитахме с няколко версии на VS, опитахме да обновяваме .net framework, единият път уж обновява, следващия път трещи, че системата не е 64-битова с инсталатор за такава (WTF? Както се вижда от снимката горе - си е такава). При някои версии на VS не трещи и нищо не се случва, при други трещи, че има missing prerequisites (.net FW има, кой друг компонент е необходим, но framework-a не го слага?!).

    0
    Lyubo avatar Lyubo 172 Точки
    Странен проблем настина, тук хората препоръчват да се ъпдейтнат драйверите на видео картата и да се инсталира Framework 4.5.1
    0
    Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки
    При мен имаше проблем когато инсталирах Visual Studio 2013 Express, забиваше инсталатора в началото. И на лаптопа и на компютъра забиваше на едно и също място. И на двете съм с Windows 7 х64. И в двата случая оправих проблема като спрях инсталатора, рестарт на системата и включване на инсталатора пак.. от втория път всичко беше ок.
    0
    ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

    1. Използвай проверен инсталатор (който се е инсталирал успешно, най-добре на същата операционна система като твоята).

    2. Изчети му изискванията, вероятно пише какви допълнителни софтуерни пакети трябват. Обичайно си намира и сваля всичко, но има изключения.

    3. Няма логика да не работи на Win 7:

    Линк - Виж System Requirements

    4. Наистина рестартирай, понякога чакащи ъпдейти на Уиндоус или други програми държат инсталатора на МС блокиран.

    5. Защо не си прехвърлиш Уиндоуса на английски?

    0
    xesoin avatar xesoin 9 Точки

    Здравей, колега  няколко бързи съвета от мен.

    1 теглиш го от официалния сайт на Microsoft

    2 пускаш инсталатора (зависи от компа може да забива).

    3 след като е заредил първия отиваш в C:/  и гледаш коя е последната папка която се е добавила (тя трябва да е с числа) 

    4 пускаш него инсталатор пак и чакаш да се инсталне 

    5 пускаш си програмата и те пита дали искаш да се логнеш или не (по твоя воля) 

    6 пускаш си VS и си готов 

    проблеми на мен никога до сега не са ставали а съм го слагал на над 20 машини и на моята по няколко пъти не знам вие какви неща сте теглили и ползвали при мен е без грешка (даже съм го слагал на машина с 2рам, Intel core 2 Duo) без пробллеми работи :) 

    на  Windows 7 работи и без проблеми пак 

    0
    WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки

    Инсталирвай само от тук:

    http://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-express-vs.aspx


    1
    Можем ли да използваме бисквитки?
    Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
    Назад
    Функционални
    Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
    Рекламни
    Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.