Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mik761000 avatar Mik761000 39 Точки

Programming Fundamentals

Здравейте,


на 09/11/2017 си заплатих таксата от 330 лева за Tech Modul-a, който започва на 22/01/2018.


Въпросът ми е - записана ли съм и как да разбера, че това е така, при положение, че получавам мейл да се запиша за онлайн изпит за Programing basic на 07/01/2018 година.

Към момента не съм получила потвърдителен мейл, че съм записана или че съм платила, което е интересно, защото имам издадена фактура за таксата :)..... а и сайта единствено ми дава възможност да се запиша за Programing basic :)

Обаждането на дежурният Ви телефон в случая не ме устройва, защото там човекът, който отговаря въобще не е наясно за какво става въпрос и обикновено отговаря  - не се притеснявайте.... само незнам на основание на какво да му се доверя.


Много интересен мейл, при положение, че аз си взех изпита с 600 точки още в началото на Ноември.


Поздрави

Тагове:
0
Fundamentals Module
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Как заплати таксата?

0
Mik761000 avatar Mik761000 39 Точки

С карта, преди два месеца и дори и фактура ми дадоха :)

 

0
04/01/2018 20:36:58
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Когато влезеш в плащанията си трябва да има подробна информация.

 

 

1
Mik761000 avatar Mik761000 39 Точки

При мен се вижда същото (само че Tech Module  online), да разбирам ли, че всичко е наред ?

0
04/01/2018 20:45:45
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Email-ите са масови. Няма значение дали си платил или не към момента. Ако на телефона са ви казали, да не се притеснявате, най-вероятно има основания за това.

Ако плащането е чрез банков превод, се изчакват 2-3 дни за потвърждение, понеже така работят банките...

0
filip4o avatar filip4o 4 Точки

E-maili за записване се пращат седмица преди началото на курса.

1
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте Mik761000,

Имате успешно плащане за Tech Module за онлайн форма на обучение, стартиращ на 22 януари. Все още никой не е записан и на никого не се визуализира в профила, тъй като плащането е удължено до 19 януари. На 20 януари всички, които са заплатили за присъствена или онлайн форма ще бъдат записани и съответно ще го виждате в профила си в секция обучения :)

Поздрави,

Митко

1
simona_st avatar simona_st 38 Точки

Аз бих искала да попитам дали ще има урок за Git и GitHub в курса Programming Fundamentals - януари 2018? В темите за курса не е споменато да има отделен урок за тях. Чудя се дали source control системите ще са просто загатнати в някой от уроците или напълно ще отпаднат. 

 

Поздрави,

С.

 

0
Plamen95 avatar Plamen95 11 Точки

Здравейте, 

Относно въпроса за Git и GitHub някъде бях видял, че са преместени просто във втория курс Software Technologies. 

2
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Колегата над мен е прав. Уроците за Git и GitHub ще бъдат на първото занятие. Можеш да видиш тук

1
simona_st avatar simona_st 38 Точки

Благодаря за отговорите! То пишело, но кой да гледа :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.