Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

Събрани кредити за диплома

Здравейте,

Вече събрах необходимия брой кредити за диплома. Какво следва сега - имам предвид трябва ли да уведомявам Софтуни изрично или тези неща се следят автоматично? Кога се издава дипломата? 

Поздрави

3
Въпроси за SoftUni
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Здравейте angels82,

Не е нужно да ни уведомявате, тъй като дипломите се издават в онлайн вариант, като на по-късен етап планираме дати за връчване на хартиен носител, затова не се притеснявайте. Предварително уведомяваме под формата на имейл :)

Поздрави,

Митко

1
angels82 avatar angels82 32 Точки

Благодаря!

0
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

Къде може да се види дипломата? При мен в "Сертификати" няма такава.

0
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

Автоматично става, когато има следващо дипломиране трябва да получиш мейл, но може да отнеме време, миналата година мисля имаше две церемонии по дипломиране, като последната на 20.12 беше първото връчване на дипломи от Софтуни 3.0.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.