Loading...
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Какво точно се случва като го включиш? Да не си забравил да закачиш някой кабел?

0
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Колега, сигурен ли си че не си размърдал процесора когато си махал охлаждането и си сменил пастата?, а след това да не си го сложил ккакто трябва, не си дал точен модел, но по старите процесори бяха с с много малки пинчета отдолу и които често при слагане обратно може да се изкриви някое и тогава няма да работи, аз на твое място бих свалил процесора и бих го огледал хубаво отдолу дали няма щети по него. 

0
kaloyan1234 avatar kaloyan1234 0 Точки

https://www.ebay.com/itm/SATA-Hard-Drive-Caddy-Tray-2-5-Drive-for-Dell-Latitude-E6220-Silver/122895947780?hash=item1c9d2b5804:g:1eMAAOSwiYFXLORv

0
kaloyan1234 avatar kaloyan1234 0 Точки

включи се просто е искал хубаво слепване с пастата включих го всичко е 6 нужна ми е шеина металната шина която се слага на хард диск

лаптопа го купих без хард конектор за харда намерих няма всичко друго е 6 

0
24/01/2018 21:17:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.