Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

JS Core?

Здравейте,

Платих за JS Core преди около 2 седмици и получих мейл за успешно извършено плащане, но модула не е нито в "Обучения", нито в "Моите курсове". А доколкото знам JS Fundamentals стартира днес... И при другите, които са се записали ли е така?

EDIT: Вече е там. Предполагам, че и за другите колеги проблемът е разрешен.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 15/01/2018 14:39:08
boykopk avatar boykopk 147 Точки

И при мен е така.

0
iliyan7 avatar iliyan7 1 Точки

И при мен също..

0
Thedi avatar Thedi 200 Точки

Здравей,

И при мен беше така, но вече се показва в "Моите Курсове". Предполагам и при вас трябва да се показва вече.

 

1
Hashtag avatar Hashtag 1 Точки

И аз съм със същия проблем

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

При успешно плащане няма как да не Ви запишем, затова занапред не се притеснявайте. Това забавяне се е получило, тъй като системата ви "налива" автоматично след финалното приключване на сроковете за записване за съответния курс или модул.

Поздрави,

Митко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.