Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Finarfin11 avatar Finarfin11 5 Точки

[JUDGE] - упражненията от "Въведение в програмирането със C#"

Здравейте,

интересува ме дали упражненията от книгата "Въведение в програмирането със C#" могат да бъдат практикувани в Judge. Потърсих някои от тях в системата, но не успях да открия нищо.

Благодаря предварително. :)

0
Programming Basics 15/01/2018 16:11:06
Finarfin11 avatar Finarfin11 5 Точки

Привет,

благодаря за обратната връзка. Постът вече е преместен. Бях го сложил във "Fundamentals of programming with C#", понеже и книгата се казва така, а не знаех, че същевременно е и подкатегория на "Отворени курсове".

Интересувам се конкретно от "Въведение в програмирането със C#", понеже я чета и се упражнявам със задачите. Макар да си правя проверките сам, би било хубаво да тествам решенията някъде, затова попитах за Judge.

Поздрави!

1
delian1914 avatar delian1914 99 Точки

И аз съм на същото мнение вярвам, че много хора бихме практикували упражненията. Ровил съм в джъджа на Телерик случайно ако там ги има, но уви...

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.