Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

[Професионален бакалавър] VS [бакалавър] [Университети като цяло]

Здравейте на всички, сега съм ученик в 12-ти клас и след това желая да запиша софтуни заедно с университет (било то партньор или не), но това което забелязах е, че Университет по телекомуникации и пощи предлага само диплом за 'професионален бакалавър'. Разпитах и се оказа, че този диплом не ми позволява евентуално надграждане до магистър, а ще трябва до учва не. Понеже не съм достатъчно подготвен по математика отпадат ТУ и ФМИ. Та освен този университет кой друг е възможен вариант. Знам и за Унибит, изкажете общо взето мнението, тъй като съм пред дилема, а не искам да завърша само академията, колкото и знания да предоставя тя. 

Тагове:
0
Общи приказки
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Варненски свободен?

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Здравей, благодаря за бързия отговор но не се до уточних, необходим университет в София, заради общежитието, което предоставя. Благодаря ти за отделеното време. 

0
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Кой го предоставя? Общежитието зависи от университета.

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Ами университети де, именно. Въпросът ми е освен ФМИ и ТУ кой университет в София е удачен избор и Унибит такъв ли е? 

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

С тази такса не е за мен.... 

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Имат ли компютърна специалност и по - добре ли е УНСС от Унибит 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.